| Kategorie | Jméno | Oddíl | SI | Narozen | |
1. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Kateřina Zítová | Neregistrovaní z ČR | | 2011 |
|
2. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Václav Zít | Neregistrovaní z ČR | | 2013 |
|
3. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Petra Zudová | Neregistrovaní z ČR | | 2010 |
|
4. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Jakub Musil | Neregistrovaní z ČR | | 2011 |
|
5. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Jeník Duben | Neregistrovaní z ČR | | 2016 |
|
6. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Kubík Duben | Neregistrovaní z ČR | | 2018 |
|
7. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Maruška Balounová | Neregistrovaní z ČR | | 2011 |
|
8. | 100-500 m děti (roč.10 a mladší) | Jónáš Conk | Neregistrovaní z ČR | | 2019 |
|
9. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Josef Novotný | Neregistrovaní z ČR | | 1979 |
|
10. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Tomáš Plaček | Neregistrovaní z ČR | | 1963 |
|
11. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Jiří Jordano Duben | Neregistrovaní z ČR | | 1981 |
|
12. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Jan Vaněk | Neregistrovaní z ČR | | 1983 |
|
13. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Roman Švejcar | Neregistrovaní z ČR | | 1974 |
|
14. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Luboš Sádovský | Neregistrovaní z ČR | | 1965 |
|
15. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Miloslav Bečka | Neregistrovaní z ČR | | 1955 |
|
16. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Pavel Kolorenč | Neregistrovaní z ČR | | 1986 |
|
17. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Václav Spilka | Neregistrovaní z ČR | | 1994 |
|
18. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Lukáš Veindl | Neregistrovaní z ČR | | 1993 |
|
19. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Petr Zuda | Neregistrovaní z ČR | | 1984 |
|
20. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Stanislav Tichý | Neregistrovaní z ČR | | 1978 |
|
21. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Josef VLK | Neregistrovaní z ČR | | 1958 |
|
22. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Roman Mach | Neregistrovaní z ČR | | 1985 |
|
23. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Zdeněk Antoš | Neregistrovaní z ČR | | 1961 |
|
24. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Milan Šafařík | Neregistrovaní z ČR | | 1972 |
|
25. | 16 km MUŽI hlavní závod a do poháru | Tomáš Janda | Neregistrovaní z ČR | | 1920 |
|
26. | 16 km ženy do poháru | Veronika Hernychová | Neregistrovaní z ČR | | 1982 |
|
27. | 16 km ženy do poháru | Martina Holanová | Neregistrovaní z ČR | | 1985 |
|
28. | 16 km ženy do poháru | Dáša Musilová | Neregistrovaní z ČR | | 1983 |
|
29. | 16 km ženy do poháru | Vlastimila Švejcarová | Neregistrovaní z ČR | | 1973 |
|
30. | 4 km dorostenky (roč.04-05) | Kateřina Šulitková | Neregistrovaní z ČR | | 2005 |
|
31. | 4 km Buď Fit | Tereza Miškovská | Neregistrovaní z ČR | | 2001 |
|
32. | 4 km Buď Fit | Vojta Miškovský | Neregistrovaní z ČR | | 2010 |
|
33. | 4 km Buď Fit | Vít Mocker | Neregistrovaní z ČR | | 1991 |
|
34. | 4 km žáci mladší (roč.08-09)
| Adam Musil | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
35. | 4 km žáci mladší (roč.08-09)
| Adam Podzimek | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
36. | 4 km žáci mladší (roč.08-09)
| František Dvořák | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
37. | 4 km žáci mladší (roč.08-09)
| Robert Veselý | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
38. | 4 km žáci mladší (roč.08-09)
| Matyáš Doležal | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
39. | 4 km žáci starší (roč.06-07) | Jenda Miškovský | Neregistrovaní z ČR | | 2007 |
|
40. | 4 km žáci starší (roč.06-07) | Adam Miškovský | Neregistrovaní z ČR | | 2006 |
|
41. | 4 km žákyně mladší (roč.08-09) | Mariana Pintaudi | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
42. | 4 km žákyně mladší (roč.08-09) | Karolína Válková | Neregistrovaní z ČR | | 2008 |
|
43. | 4 km žákyně starší (roč.06-07)
| Markéta Hlavatá | Neregistrovaní z ČR | | 2007 |
|
44. | 8 km junioři (roč.02-03) | Petr Miškovský | Neregistrovaní z ČR | | 2003 |
|
45. | 8 km juniorky (roč.02-03) | Viola Šafaříková | Neregistrovaní z ČR | | 2003 |
|
46. | 8 km juniorky (roč.02-03) | Tereza Janušková | Neregistrovaní z ČR | | 2003 |
|
47. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Vladimír Růžička | Neregistrovaní z ČR | | 1962 |
|
48. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Jan Handlíř | Neregistrovaní z ČR | | 1978 |
|
49. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Martin Diviš | Neregistrovaní z ČR | | 1963 |
|
50. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Jiří Bernášek | Neregistrovaní z ČR | | 1981 |
|
51. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Tomáš Janík | Neregistrovaní z ČR | | 1968 |
|
52. | 8 km veteráni nad 40 let (roč.81 a st.) | Josef Baco | Neregistrovaní z ČR | | 1976 |
|
53. | 8 km ŽENY hlavní závod (roč.2001 a st) | Lenka Hrochová | Neregistrovaní z ČR | | 1981 |
|